Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gymnaziu Pacov "...a takový to je kus"

(Ludek, 10. 5. 2010 18:23)

Pan profesor je kus chlapa a sportovec, ktery ma za ukol psat reportaze z jednotlivych zavodu, nema za ukol vyhravat! Psani reportazi mu jde na vybornou a je logicke, ze pri sve skromnosti nebude preci psat o sobe! ... myslim ale, ze kdyby pan profesor jen trochu chtel, tak muze nejen psat, ale i vyhravat !!

pak že hrozí střet generací

(kiri, 9. 5. 2010 17:38)

počty hlasú a fanclub pro neznámého staříka od vysoce inteligentní mládeže z dalekého pacova jasně naznačují že se média mýlí,taková podpora silně zavazuje du hledat necky do stodoly musím je řádně vysmolit a začít trénovat =takže oxforde - george kiri paddling

Chudák pan profesor Topič

(Gymnázium Pacov, 8. 5. 2010 9:34)

Nikde o něm tady není ani čárka a takový to je kus chlapa a sportovec :O))Nikde o něm tady není ani čárka a takový to je kus chlapa a sportovec :O))Nikde o něm tady není ani čárka a takový to je kus chlapa a sportovec :O))Nikde o něm tady není ani čárka a takový to je kus chlapa a sportovec :O))Nikde o něm tady není ani čárka a takový to je kus chlapa a sportovec :O))Nikde o něm tady není ani čárka a takový to je kus chlapa a sportovec :O))

George's funclub

(University of Oxford, 6. 5. 2010 22:52)

George Kiri Crossing! George Kiri Crossing! George Kiri Crossing! George Kiri Crossing! George Kiri Crossing! George Kiri Crossing! George Kiri Crossing! George Kiri Crossing! George Kiri Crossing! George Kiri Crossing! George Kiri Crossing! George Kiri Crossing! George Kiri Crossing! George Kiri Crossing! George Kiri Crossing! George Kiri Crossing! George...

Kdo asi sponzoruje pacovský fanklub?

(anonim, 6. 5. 2010 21:44)

Ten Kiri pro svojí popularitu udělá fakt cokoliv!!

Zasek se zasek

(Kědul, 6. 5. 2010 21:09)

Co je to?
Ty školní počítače jsou hrozný, zase se to v Pacově někomu seklo !?

GYMNAZIUM PACOV

(Kiri Jiri Krizovsky FANCLUB , 6. 5. 2010 17:16)

Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))Kiri Jiri Krizovsky :O))

článek

(SPosceo, 4. 5. 2010 20:51)

je na www.vicebojslapy.estranky.cz
náš web neumožnuje vkládání obrázků do textu

Ludek K. a Radim Pf. starsi

(nechceme se chlubit, ale..., 4. 5. 2010 9:08)

...zapomeli jsem vam rict , ze nase nejsilnejsi dispicliny teprve prijdou!!

reportáž

(stoker, 4. 5. 2010 7:58)

Článek je otisknut, tak jak byl napsán. Stačí jen přejít přes oblíbené odkazy na slapský víceboj. Pokusil jsem se tam dát i dvě fotky, ale se nedaří, zřejmě pro technické potíže.

vedouci muz

(Ludek, 3. 5. 2010 23:12)

dle mych amaterskych propoctu by se mel Kiri ujmout po behu vedeni v zavode (zcela dle vysledku ankety)! a nebo snad je to jinak?

StokerStory

(Kedul, 3. 5. 2010 21:27)

Cekame netrpelive na Stokerovu story o zavode!!!
Uz aby tady byla!... a vyjimecne hezky bez cenzury!!

běh

(anonim, 3. 5. 2010 9:18)

tak jakpak vám to dopadlo?

soustředění na běh proběhlo

(....., 2. 5. 2010 8:14)

podle posledních informací většina závodníků očekává dnes ukrutné horko protože již druhý den udržují kvalitní pitný režim

prší prší jen se leje

(SPOSCEO, 1. 5. 2010 16:40)

už vidím ten výběh na blažkovák :O))

Otázka do pléna

(Luděk, 28. 4. 2010 17:33)

Vadilo by někomu, kdyby se červnová (zatím neznámá) disciplína konala opět v neděli?

Specialita

(SPOSCEO, 27. 4. 2010 7:20)

Příprava ve Veselý dobrá, jenom jí chyběla malinká specialitka a to dvou denní řádění u ohně či májky :O))

Priprava

(Kedul, 26. 4. 2010 10:44)

Bacha, nekteri z nas trenovali na nedelni zavod! Zucastnili se akce ve Veseli "Krajem rybniku". Na kole ujeli 91 km, cestou vypili kazdej asi 7 piv a to cele jim trvalo necelych 11 hodin (Posledni etapa zavodu Rozmberk - Veseli probihala jiz za sera a tmy!!!) ... proste IDEALNI PRIPRAVA na nedeli!

hlasování

(kiry, 25. 4. 2010 11:47)

hálové

upravil jsem anketu

(Sposceo, 24. 4. 2010 18:00)

Protože není naše návštěvnost tak veliká umožnil jsem opakované hlasování z jedné ip adresy.